На Місяці хочуть побудувати "вуличні ліхтарі": вони будуть вищі за Статую Свободи
Джерело: LUNARSABER
Вчені, які спеціалізуються на астрономії, хочуть перетворити Місяць у перший позаземний об’єкт, де будуть створені належні умови для проживання людей. Найважливішим чинником, що стане основою комфортного існування, науковці вважають освітлення. Учасники американського проєкту LUNARSABER планують встановити на природному супутнику нашої планети ліхтарі, вищі за Статую Свободи.
Створення цих об’єктів відіграє важливе значення у майбутньому освоєнні космічного тіла, адже один день на Місяці рівноцінний двом тижням на Землі, повідомляє Live Science, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.
Така різниця в часі характерна і для ночей небесного об’єкта, низька температура яких становить загрозу для дослідників.
Джерело: LUNARSABER
Науковці планують розробити ліхтарі, заввишки 100 метрів, які будуть водночас джерелом світла та сонячними батареями. У представництві LUNARSABER пояснюють, масивні стовпи зможуть накопичувати випромінювання центральної зірки нашої планетної системи протягом місячного дня, яку перетворять в енергію для осяяння території вночі. Джерелом світла слугуватимуть велетенські прожектори.
Читайте також: Рідна Сонячна система: наскільки вона велика і де вона закінчується. ФОТО
Джерело: LUNARSABER
Астрономи зазначили, що висота майбутніх ліхтарів важлива не лише для можливості досліджувати велику кількість території, але і для надійної фіксації камер та пристроїв зв’язку. Кожен об’єкт буде оснащений адаптерами живлення, що використовуватимуть для потенційної інфраструктури, а в подальшому можуть перетворитися на першу електромережу на Місяці.
Читайте також: На Сонці зафіксували найбільшу кількість плям за останні 22 роки: в чому небезпека та що таке число Вольфа
Незважаючи на те, що проєкт знаходиться на ранніх стадіях розробки, інженери створили автоматизовану систему, за допомогою якої кожен ліхтар самостійно досягне необхідної висоти, завдяки згорнутій стрічці циліндричних труб.
Джерело: LUNARSABER
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки