Які є засоби ароматизації приміщень?
Ароматизація приміщень – відносно новий напрямок у вітчизняному бізнесі. Проте все більше українських підприємств, діяльність яких пов’язана зі створенням привабливої та затишної атмосфери в комерційній зоні, використовують можливості аромамаркетингу, аромабрендингу, аромаклінінгу і не лише. Якщо вас цікавить професійна ароматизація приміщень, компанія aroma selective готова допомогти з цього приводу. Адже, як влучно зауважив Патрік Зюскінд у своєму романі «Парфюмер» – Хто володіє ароматом, той володіє серцями людей.
Де можна замовити послуги з аромамаркетингу?
Ароматизація приміщень актуальна для багатьох напрямків діяльності. Здебільшого ароматичні засоби впливу використовують готелі, ресторани, медичні заклади, АЗС, салони краси, торговельні центри та офіси. Тобто цільовою може бути будь-яка комерційна зона, в межах якої потрібно створити позитивну атмосферу та відповідний настрій у відвідувачів.
В Україні не так багато спеціалізованих постачальників аромапарфумерії для комерційних закладів, але вони є. Наприклад, компанія Арома Селектів, яка надає професійні послуги з ароматизації приміщень будь-якого типу, відповідно до принципів аромапсихології та ольфакторики. Також за посиланням https://aromaselective.com/product-category/rum-sprei/ можна купити звичайні рум-спреї та інші засоби точкової ароматизації приміщень.
Які існують напрямки аромамаркетингу?
Взагалі, що таке аромамаркетинг? Це засіб просування товарів та послуг шляхом створення сприятливої атмосфери, яка допомагатиме клієнтам робити вибір на користь покупки товару (або користування послугами) в цільовій комерційній зоні (ресторан, магазин, готель), а також сприятиме повторному її відвідуванню.
Крім аромамаркетингу, який є узагальнюючим та базовим поняттям, можна виокремити ще кілька суміжних напрямків:
-
аромабрендинг – комплекс заходів для створення у клієнта стійкого асоціювання між певним ароматом та цільовим брендом (це може бути ароматизація простору та окремо продукції);
-
аромаклінінг – усунення неприємних запахів, які можуть виникнути у будь-якому людному приміщенні, та наповнення цільової зони приємною або нейтральною аромакомпозицією;
-
звичайна ароматизація приміщень – мається на увазі точкова ароматизація окремих приміщень (офісів, побутової зони).
Для ароматизації приміщень використовується спеціальне обладнання – дифузори. Крім того, можна окремо придбати витратні засоби ароматизації, в тому числі: рум-спреї, ароматичні свічки, арома-саше, лосьйони, мило для рук, ароматичні засоби прання тощо.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки