"Черговий неочікуваний удар": в Курській області ЗСУ добре маневрують, чисельна перевага ворога не працює, – експерт
З погляду чисельної переваги, вона працювала б, якби була стала лінія оборони, на якій було побудовано якісь укріплення тощо. Там укріплення є, але їх дуже мало.
Військовий експерт Павло Нарожний розповів в ефірі Radio NV, як діють ЗСУ на Курщині та чому чисельна перевага ворога на цьому напрямку не визначальний фактор, інформує UAINFO.org.
«З погляду чисельної переваги, вона працювала б, якби була стала лінія оборони, на якій було побудовано якісь укріплення тощо. Там укріплення є, але їх дуже мало. Тобто ворог просто не спроможний це зробити швидко, йому треба місяці для того, щоб їх будувати», — прокоментував Нарожний.
Читайте також: Експерт назвав завдання-максимум нового прориву ЗСУ в Курській області
За його словами, важливу роль відіграє українська маневреність: «Ми дуже гарно вміємо таким чином працювати. Десь в якомусь місці ми вдарили, отримали, скажімо, потужну відповідь від ворога, пробуємо в іншому місці. Якщо там пробили [оборону], то це означає, що ми зайшли в тил і знищуємо підрозділи ворога. Тому в цьому конкретному випадку чисельна перевага не працює, поки немає дуже сталої лінії зіткнення, на якій ми стоїмо вже місяцями; коли ворог знає дуже гарно географію, побудував якісь укріплення».
Читайте також: "Ні строковики, ні Росгвардія, ні ФСБ нічого не змогли вдіяти": Маломуж оцінив ефект операції ЗСУ на Курщині
Саме так, нагадав Нарожний, зараз діють ЗСУ, розвиваючи новий напрямок на заході Курської області: «Те саме угрупування, яке знаходиться в Глушковському районі, Збройні сили України роблять спроби обійти з іншого напрямку. Знову роблять черговий неочікуваний удар, де у ворога немає потужних підрозділів; для того, щоб розвинути новий напрямок, для того, щоб ворогу треба було відповідати, відтягувати з інших напрямків більш-менш потужні підрозділи, щоб зупиняти черговий наступ ЗСУ».
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки