Бразилія здолала Аргентину та вшосте в історії стала чемпіоном світу з футзалу

126 0

Обидві цьогорічні фіналісти світової першості — Бразилія та Аргентина — раніше здобували ставали чемпіонами. Причому Бразилія є найбільш титулованішою збірною у світі.

Досі Бразилія п'ять разів тріумфувала на турнірі, натомість Аргентина лише одного разу здобувала першість — на ЧС-2016, інформує UAINFO.org з посиланням на Суспільне Спорт.

Аргентина та Бразилія вперше в історії чемпіонату світу зустрілись у фіналі. Досі команди зустрічалися між собою лише матчі за "бронзу" у 2004 році, тоді гра завершилась перемогою бразильців (7:4).

Як пройшов матч Бразилія — Аргентина?

• На шостій хвилині Бразилія відкрила рахунок: Марценіо віддав передачу на дальню стійку, де її замкнув Феррао.
  • Бразилія змогла збільшити перевагу на 13-й хвилині протистояння: Марсел розпочав атаку, змістився в центр та віддав передачу на Валеріо, який пробив по воротах, але м'яч рикошетом залетів від Рафи Сантоса.
  • У другому таймі Аргентина збільшила тиск біля воріт суперника. За статистикою за 30 хвилин матчу Аргентина здійснила 17 ударів у площину воріт до 10 Бразилії, але жоден з моментів аргентинці не змогли реалізувати.
  • На 13-й хвилині другого тайму Аргентина випустила на майданчик п'ятого польового гравця. Вже через дві хвилини аргентинці створили небезпечний момент: з близької дистанції пробивав Росіано Гауна, але в останній момент голкіпер Бразилії заблокував удар.
  • На 38-й хвилині протистоянню аргентинцям вдалось реалізувати нагоду: команда провела комбінацію, голкіпер Вілліам зробив сейв, але на добиванні зіграв Матіас Росса.