Уроки війни в Україні: Південна Корея відмовляється від мінометів і замінює їх FPV-дронами
У рамках плану Dronebot перехід на безпілотники дасть змогу використовувати меншу кількість особового складу в підрозділах. Південнокорейська армія застосовує міномети KMS-114.
У Південній Кореї вирішили повністю замінити міномети калібру 60 і 81 мм на FPV-дрони. Про це пише портал m.mt.co.kr. з посиланням на командувача штабом армії Пак Ан Су, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".
Відмова від мінометів калібру 60 і 81 мм проводиться в межах модернізації армії з урахуванням сучасного досвіду бойових дій на передовій в Україні.
План заміни мінометів розрахований на кілька років. Виступаючи в Комітеті національної оборони, начальник штабу армії Пак Ан Су наголосив на важливості кардинальних змін у війську і зазначив, що наразі планується переозброїти мінометні підрозділи дронами.
Читайте також: "Кривавий альянс": чому Південна Корея боїться участі КНДР у війні в Україні, – The Guardian
"Армія створила нову військову структуру, яка замінить 60-мм і 81-мм мінометні батареї на безпілотники", — йдеться в публікації.
Повідомляється, що вже складено план реорганізації мінометних підрозділів, відомий як Dronebot, і спрямований на полегшення підрозділів, що використовують озброєння з дальністю до 10 км.
За словами начальника штабу, ефективна дальність цих мінометів становить близько 2-3 км, але вага — близько 20 кг для 60 мм і понад 40 кг для 81 мм.
"Замість піхотних підрозділів, що працюють із мінометами, ударні безпілотники можуть завдавати точних ударів на великі відстані", — заявив начальник штабу.
Читайте також: "Не сидітимемо склавши руки". Південна Корея назвала умову поставок зброї Україні
Представники Міноборони Південної Кореї як переваги дронів зазначають легкість застосування, порівняно меншу кількість особового складу для управління і транспортування дронів і вищу точність.
До всього іншого, у план входять такі пункти, як створення спеціальних підрозділів космічної розвідки, РЕБ і кіберпідрозділів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки