MENU

"Стає все легше уявити": Україна може поступитися територіями в обмін на гарантії безпеки, – WP

726 0

"Стає все легше уявити": Україна може поступитися територіями в обмін на гарантії безпеки, – WP

За словами журналістів, сподівання на абсолютну перемогу України зникають, оскільки ЗСУ втрачають свої позиції, а підтримка західних партнерів зменшується.

Перспектива того, що Україна поступиться частиною своєї території в обмін на західні гарантії безпеки, стає дедалі ймовірнішою. Про це пише The Washington Post, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

"Перспектива того, що Україна піде на компроміс з Росією — поступиться територією в обмін на певні західні гарантії безпеки — стає все легше уявити. Це призвело б до нещасливого миру, який розхитував би європейську політику протягом багатьох років", — йдеться у матеріалі.

Читайте також: "Захід нарешті зрозумів": Лукашенко висловився про завершення війни в Україні

Журналісти пояснили, що кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп, схоже, виступає саме за такий варіант розвиток подій, а його радники відкрито говорять, що усі зусилля потрібно зосередити на протистоянні з Китаєм.

Кандидатка у президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс також може відчути себе змушеною зайняти більш покірну позицію, зокрема через те, що американські виборці загалом більше не зацікавлені в тому, щоб їхня країна надмірно самостверджувалася на світовій арені.

Автори матеріалу підкреслили, що сподівання на абсолютну перемогу України зникають, оскільки ЗСУ втрачають свої позиції на лінії фронту, а підтримка західних партнерів зменшується. Все це може призвести до сценарію, за яким вже наступного року Росія значною мірою отримає своє.

Читайте також: Фіцо дав інтерв’ю Скабєєвій та цинічно заявив про втому від війни в Україні

"Західна промисловість не може виробляти нічого подібного до тієї кількості артилерійських снарядів, яка потрібна Україні. США не можуть забезпечити достатню кількість систем протиповітряної оборони для Ізраїлю та України, а також зберегти достатню кількість для можливої війни з Китаєм. І, перш за все, НАТО не може надати більше солдатів для України", — пояснив аналітик Анатоль Лівен.

Журналісти також наголосили, що у 2022 США та європейські партнери сприйняли боротьбу за Україну як екзистенційне зіткнення між ідеологіями демократії та авторитаризму, проте, судячи з останніх тенденцій, це "полум'я згасає".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини