MENU

Вогняна смерть: 15-річний космічний телескоп NASA "відмінно впорався зі своїм завданням" і згорів в атмосфері Землі

235 0

Вогняна смерть: 15-річний космічний телескоп NASA "відмінно впорався зі своїм завданням" і згорів в атмосфері Землі

Космічний телескоп NEOWISE проводив спостереження за астероїдами, але тепер його більше не існує.

Як пише Space, космічний телескоп NASA під назвою NEOWISE, який за час своєї роботи обстежив понад 3000 навколоземних об'єктів, таких як астероїди, згорів в атмосфері. Наступник цього телескопа може бути запущений у космос наприкінці 2027 року, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Телескоп NEOWISE спочатку називався WISE і був запущений на орбіту в грудні 2009 року. Метою телескопа WISE було вивчення Всесвіту в інфрачервоному світлі, що він і робив понад рік. У результаті телескоп виявив найяскравіші галактики, знайшов мільйони прихованих чорних дір і відкрив найхолодніший клас зірок.

Читайте також: Шикарніша за МКС: китайські астронавти вперше показали свою орбітальну станцію. ВІДЕО

Для правильної роботи космічному телескопу був потрібен охолоджувач, який закінчився, і інженери NASA перевели WISE в сплячий режим у лютому 2011 року. Пізніше телексом отримав нове завдання і був названий NEOWISE, щоб займатися пошуком навколоземних об'єктів, таких як астероїди, використовуючи свій інфрачервоний зір. Космічний телескоп відмінно впорався зі своїм новим завданням, як заявили в NASA, перевершив усі очікування і надав величезну кількість наукових даних.

Смерть NEOWISE настала через сонячний максимум, або пік 11-річного циклу активності Сонця. 

Читайте також: Голод не тітка: астронавти в майбутньому можуть почати їсти астероїди

Телескоп NEOWISE не мав двигуна і, перебуваючи на низькій навколоземній орбіті, не міг розігнатися, тож гравітація Землі повільно тягла його донизу, доки він не загинув в атмосфері.

Наступник телескопа NEOWISE під назвою NEO Surveyor стане першим космічним телескопом, який спеціально розроблений для пошуку навколоземних об'єктів в інфрачервоному діапазоні світла. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини