MENU

Майже посадка на Сонце: зонд NASA зробить те, що ніколи не робив жоден апарат. ВІДЕО

2226 0

Майже посадка на Сонце: зонд NASA зробить те, що ніколи не робив жоден апарат. ВІДЕО

Сонячний зонд "Паркер" наблизиться до Сонця на рекордній швидкості та на рекордно близьку відстань.

Як пише Space, у грудні сонячний зонд "Паркер" від NASA здійснить неймовірне зближення із Сонцем на найвищій швидкості. Такого ще не робив жоден космічний апарат в історії. Але перед цим зонду NASA потрібно здійснити сьомий за рахунком обліт Венери, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Читайте також: Вогняна смерть: 15-річний космічний телескоп NASA "відмінно впорався зі своїм завданням" і згорів в атмосфері Землі

Сонячний зонд "Паркер", який займається вивченням нашої зірки, у середу, 6 листопада, завершить сьомий за рахунком обліт Венери, що дасть йому змогу підлетіти до Сонця на найближчу відстань, де ще не бував жоден космічний апарат. Приблизно 24 грудня зонд NASA підлетить до Сонця на відстань трохи більше, ніж 6 млн км, і це буде абсолютним рекордом для будь-якого космічного апарату.

При цьому сонячний зонд "Паркер" торкнеться поверхні Сонця, тобто фотосфери, або видимої частини атмосфери нашої зірки, на рекордній швидкості — 692 010 км/год. Такої швидкості не досягав жоден створений людиною апарат. Чи зможе пережити апарат таку близьку зустріч із Сонцем, учені з NASA дізнаються тільки 27 грудня.

Читайте також: Космічний апарат NASA зафіксував, як комета випарувалася біля Сонця. ВІДЕО

Науковці, які опікуються цією місією кажуть, що таке зближення зонда із Сонцем означає, що відбудеться майже приземлення на нашу зірку. І це буде найважливіше досягнення людства в космосі, яке можна порівняти з першою висадкою астронавтів на Місяць у 1969 році.

Сонячний зонд "Паркер" був запущений у космос 6 років тому, щоб розкрити головні таємниці Сонця. Але для того, щоб сонячний зонд "Паркер" міг підлітати близько до Сонця, йому потрібно використовувати гравітаційну допомогу Венери.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини