MENU

Росіяни вже давно приготувалися до ударів західними ракетами вглиб РФ, – Дикий

629 0

Росіяни вже давно приготувалися до ударів західними ракетами вглиб РФ, – Дикий

Росіяни вже давно забрали літаки з тих аеродромів, куди могли дістати ракетами ATACMS.

Російські загарбники вже давно приготувалися до того, що Україна отримає дозвіл від західних партнерів на завдання далекобійних ударів їхніми ракетами вглиб території Росії. Про це в ефірі на Radio NV сказав екскомандир роти батальйону Айдар, директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий, інформує UAINFO.org.

Експерт вважає, що це яскравий приклад правильних, але безнадійно запізнілих рішень.

Читайте також: Україна дізналась про дозвіл США на удари по Росії три дні тому, – Axios

"Воно і зараз не зайве. Воно і зараз на найближчі місяці дасть нам деякі плюси. Дасть нам один додатковий інструмент з величезного арсеналу, який необхідний для того, щоб воювати з цією ордою. Але якби воно було дано не зараз, а якби воно було дано тисячу днів тому - хай навіть тисячу днів тому ці ракети ще не доїхали, це можна було реалізувати суттєво пізніше, але якби це було зроблено у 2022 чи хоча б у 2023 році - воно мало б абсолютно інший ефект, аніж воно матиме зараз", - наголосив Дикий.

Зокрема, Україна отримувала потрібні засоби набагато місяців пізніше, аніж коли це було треба.

"З цими глибокими ударами рівно та сама історія. Звісно, росіяни давно до них приготувалися. Звісно, ефект від них буде в десятки, якщо не у сотні разів меншим, аніж якби це було без попередження, без підготовки й тоді, коли ми вперше про них запитали. Але цей ефект все-одно буде не нуль", - вважає Дикий.

Читайте також: Рішення США зняти обмеження на далекобійні удари стосуються лише Курської області, – ЗМІ

За його словами, росіяни вже давно забрали літаки з тих аеродромів, куди могли дістати ракетами ATACMS, але лишаються склади, командні пункти, бо їх усіх не сховаєш.

"Інша річ, що і "Атакамсів" у нас не вагон. А ракети Scalp і Storm Shadow, які дають набагато більший ефект, ніж ATACMS, взагалі лічаться в десятках... Але вони є", - додав Дикий.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини