MENU

Порцелянові статуетки: цінний екземпляр для колекціонера

152 0

Порцеляна здавна відрізняється високою вартістю, адже вироби з неї доволі складні у виготовленні. Саме тому існує чимало колекціонерів, які збирають німецькі порцелянові статуетки чи продукцію з інших країн. Великий вибір таких виробів представлено в каталозі інтернет-магазину «Монітекс».

Як оцінюють порцелянові фігурки

Існує низка факторів, за якими оцінюють статуетки, зокрема:

  • вік та стан виробу — що старіший предмет і кращий його стан, то він дорожче;
  • країна, де виготовлено фігурку;
  • наявність клейма заводу-виробника та його репутація;
  • майстер, що виготовив фігурку.

Вартість предметів може суттєво відрізнятися. Навіть сучасна порцеляна буває доволі дорога, а старовинні предмети коштують десятки тисяч гривень — і це не межа.

Найцінніші фарфорові статуетки

Не потрібно бути експертом, щоби знати, що найцінніша порцеляна виготовлена в стародавньому Китаї. Адже саме в цій країні вперше була відтворена технологія виробництва із цього матеріалу. Такі предмети знайти важко, а їхня вартість дуже висока.

На другому місці — вироби чеських, австрійських та німецьких мануфактур. Справжні витвори мистецтва виробляють у Німеччині.

Не поступається за якістю й порцелянова продукція дореволюційної Росії. Існували цілі династії, які створювали статуетки та інші вироби.

У радянські часи також випускалося чимало порцелянових фігурок, причому значна частина виготовлялася на території України. Сумський, полтавський, київський, тернопільський заводи створювали екземпляри, які дотепер прикрашають оселі українців. Варто зазначити, що серед українських статуеток із порцеляни багато цікавих витворів мистецтва. Навіть вироби 90-х років минулого століття зараз коштують від 500 до 1000 гривень, а інколи й більше.

Щоб оцінити вартість виробу, можна звернутися до спеціалістів інтернет-магазину «Монітекс». Оцінка проводиться безплатно: необхідно лише заповнити спеціальну форму та надіслати фотографії предмета в кількох ракурсах.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини