"Третина солдатів загинули чи поранені": Пхеньян зацікавлений у тому, щоб відправити до Курської області ще більше військових, – Forbes
Північна Корея перекинула у Курську область РФ 12 000 солдатів, і до теперішнього моменту третина з них загинули та дістали поранення, тому північнокорейцям може знадобитися підкріплення, і вже скоро.
Про це пише видання Forbes, аналізуючи рівень втрат солдатів армії КНДР на Курщині та розвиток ситуації на цій ділянці фронту в найближчому майбутньому, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Однак, як підкреслює видання, втрати в лавах північнокорейців не означають, що вони не є «серйозними воїнами». Так, за словами українського військового Володимира Демченка, солдати з КНДР мають «бездоганну стрілецьку підготовку».
Попри величезні втрати від українських мін, артилерії та дронів, північнокорейці продовжують наступати і, як вказує Forbes, витіснили українських воїнів принаймні з одного села.
Читайте також: Окупанти скаржаться, що бійців КНДР готують до війни краще, ніж самих росіян, – військовий
Однак, підкреслює автор статті, піхотні атаки, здебільшого без підтримки бронетехніки, не є унікальним північнокорейським явищем. І саме піхота несе на собі основний тягар боїв. Зокрема, понад 200 північнокорейців було вбито або поранено під час першого штурму в Курській області. Один невдалий штурм на початку цього місяця міг призвести до 400 жертв у підрозділах ворога.
До середини січня 3 800 із 12 000 солдатів 11-го армійського корпусу Північної Кореї було вбито або поранено, підкреслюється в статті. Однак, на думку видання, втрати Північної Кореї могли б бути більшими, якби її солдати не володіли хорошою стрілецькою підготовкою. На відміну від російських військовослужбовців, піхотинця армії КНДР роками готували до бою.
Читайте також: Порівняно з ними, "вагнерівці" – просто діти: військовий приголомшив високим рівнем підготовки бійців з КНДР
Втім, зменшений на третину 11-й армійський корпус КНДР може потребувати підкріплення, і скоро, підсумували в Forbes.
«Неясно, чи взяв Пхеньян на себе зобов’язання розгорнути більше військ. Але північнокорейський режим, безумовно, зацікавлений у тому, щоб продовжувати відправляти людей», — пише видання, нагадуючи, що Москва торгує військовими технологіями в обмін на додаткову робочу силу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки