Противник створив безпілотник-"вбивцю" для морських дронів ЗСУ: в ISW розкрили погрози
Російський Чорноморський флот використав ракетний безпілотник для знищення українського військово-морського дрона.
Це може свідчити про розробку нових тактик протидії українським морським безпілотникам у Чорному морі, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 1 лютого, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Російський Чорноморський флот нібито знищив український військово-морський дрон за допомогою ударного безпілотника Кронштадтський Оріон, заявило міноборони РФ 1 лютого.
За даними російських «воєнкорів», дрон запустили з військового корабля, що може бути першим зафіксованим випадком використання такого методу.
Читайте також: "Стадія сприйняття ще не настала": у ВМС розповіли, як окупанти відреагували на збиття їхніх гелікоптерів дронами Magura
Аналітики ISW вважають, що це свідчить про спроби Росії знайти нові способи боротьби з українськими морськими безпілотниками, які вже завдали значних втрат флоту РФ у Чорному морі.
Російські «воєнкори» наполягають на збільшенні виробництва ракет X-UAV (ТКБ-1030) для ефективнішої боротьби з українськими морськими безпілотниками, йдеться у звіті аналітиків.
За їхніми словами, українські сили вже продемонстрували здатність збивати російські вертольоти Мі-8 над Чорним морем, використовуючи ракети, випущені з морських дронів Magura V5.
Водночас удар російського Чорноморського флоту 1 лютого може свідчити про те, що РФ розробила нову тактику для протидії українським морським безпілотникам.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки