Видатна знахідка: у Південній Кореї виявили руїни палацу стародавнього королівства
У Південній Кореї виявлено палац королівства Сілла, однієї з найстаріших держав Кореї, що існувала з 57 р. до н.е. до 935 р. н.е.
Це відкриття стало результатом десятирічного розслідування, проведеного Корейською службою з охорони культурної спадщини, і може істотно змінити історичне уявлення про це стародавнє королівство, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Королівство Сілла, яке відіграло ключову роль в об'єднанні Корейського півострова в період Троецарствия, досягло значних успіхів у мистецтві, архітектурі та металообробці. 668 року Сілла, об'єднавшись із династією Тан, завоювало Пекче і Когуре, об'єднавши більшу частину Корейського півострова.
Нові дані, отримані під час дослідження, свідчать про те, що палац спадкоємного принца Сілла Тонгун розташовувався на схід від ставка Вольджі, а не на захід, як вважалося раніше. Це відкриття було зроблено в Кенджу, місті в провінції Північний Кенсан, яке було столицею королівства Сілла.
Керівник Корейської служби спадщини (KHS) Чхве Ин-чон заявив на прес-конференції, що земля на західному боці ставка трохи вища, ніж на східному, а залишки споруд на західному боці стоять трохи вище. Він пояснив, що це свідчить про те, що король займав західну частину, а його син проживав у східному просторі.
Два окремі простори, додав Чхве, були роз'єднані, а на східній стороні був окремий ставок.
Чхве Инчон сказав про відкриття великої будівельної ділянки на східній стороні Вольджі, де було виявлено залишки туалетної системи зі змивом, яка, як вважають, відноситься до періоду Об'єднаного Сілла (668−935). Чхве підкреслив, що ця знахідка розв’язала давню суперечку і переписала історію королівства Сілла.
Представник аналітичного центру зазначив, що дренажні системи не тільки відображають спосіб життя народу Сілла, а й демонструють інженерну майстерність того часу, сприяючи глибшому розумінню цього стародавнього королівства, що відіграє центральну роль у корейській історії.
«Це ранній приклад складної водопровідної системи, що підтверджує ідею про те, що це була королівська споруда», — сказав Кім Кен Йоль, старший науковий співробітник Національного дослідницького інституту культурної спадщини Кенджу, який працював над проєктом розкопок із 2014 року.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
![](/static/imgs/arrow66.png)
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки