Британська розвідка дала прогноз щодо нальотів російських "шахедів" до кінця року
Росія має можливості запускати по Україні близько 2000 дронів-камікадзе (OWA UAS) щомісяця. Однак Україна почала відповідати власними ударами по військових об'єктах на Росії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великої Британії в X (Twitter), інформує UAINFO.org.
У січні 2025 року Росія запустила близько 2400 дронів-камікадзе по Україні, перевищивши показник грудня 2024 року в 1700. Російські удари насамперед були націлені на енергетичну інфраструктуру, а також на військові об'єкти.
За даними британської розвідки, загальна кількість за січень 2025 року порівнянна із загальними показниками за листопад 2024 року і жовтень 2024 року.
"Ймовірно, що щомісячні показники запуску російських безпілотних літальних апаратів OWA UAS щонайменше 2000 залишаться стандартним очікуванням на 2025 рік", - ідеться в повідомленні.
Як зазначається в зведенні, запобігання запускам дронів-камікадзе є складним завданням.
"Однак 26 січня 2025 року та 6 лютого 2025 року Україна провела власні атаки дронів на відомі російські оперативні об'єкти, і на обох об'єктах було відзначено збитки. Ці атаки знову підкреслюють нездатність Росії захистити військові об'єкти від атак українських безпілотних літальних апаратів", - зазначають у Міноборони Британії.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
![](/static/imgs/arrow66.png)
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки