Росія посилила тиск на прикордонні Сумщини: експерт пояснив, чого прагне ворог
Російська армія посилила тиск на прикордонні Сумщини, диверсійні групи окупантів здійснюють вилазки та, за словами українських військових, поводяться по-звірячому.
На думку військового експерта Олександра Мусієнка, наразі ворожі дії на території Сумської області спрямовані на те, щоб зруйнувати логістику підрозділів ЗСУ, які перебувають на Курщині, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Читайте також: "Дуже обмежена": експерт прокоментував можливість росіян проводити великі наступальні операції
"Думаю, станом на зараз, бої, які тривають наразі, стосуються більше Курщини. Ці рейди диверсійно-розвідувальних, малих груп, які відбуваються… Застосування авіації, великої кількості дронів щодо Сумщини… Це, все ж таки, продовження бойових дій за Курщину, тому що таким чином ворог намагається перешкодити нашій логістиці та хоче дещо розтягти нашу лінію оборони", - сказав експерт в ефірі телемарафону.
Читайте також: Вимушені обрати один напрямок: експерт спрогнозував, де можуть активізуватися росіяни
За його словами, зараз Сумщина у першому списку у росіян - ворог завдає великої кількості ударів по регіону. Як пояснив військовий, протягом лютого бойові дії на території Курської області дещо втратили ефективність, оскільки противник поповнював втрати, проводив перегрупування тощо. Однак з кінця лютого-початку березня відновилися більш інтенсивні бої.
"Мета очевидна – намагання відсунути наші підрозділи. Наряду з Покровським напрямком для росіян Курщина залишається одним з пріоритетніших напрямків щодо ведення бойових дій", - наголосив Мусієнко.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки