У ворога кульгає планування, він використовує одну тактику – "м'ясні штурми", – військовий
Здебільшого в російській піхоті – зеки, яких ніхто не навчає. Їх пускають, щоб вони могли хоча б закріпитися десь у лісовому масиві.
Підполковник Андрій Помагайбус, начальник відділення планування секції S3 бригади "Хартія", розповів в ефірі "Еспресо", що противник відправляє свою піхоту відразу по деяких напрямках, щоб розсіяти увагу українських оборонців, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Російські окупанти намагаються розширити зону бойових дій у Сумській області, – ДПСУ
"Бригади "Хартія" зараз перебуває на Харківському напрямку, ситуація – контрольована. Противник намагається підтягувати свою живу силу до лінії зіткнення, але українські захисники не дають реалізуватися ворожим намірам. У ворога кульгає планування, у нього одна тактика - "м'ясні штурми". Через те, що техніка зараз дуже вразлива, бо добре працюють безпілотні системи, тому окупанти проводять штурмові дії переважно піхотою. Вони пускають свою піхоту колонами у деяких напрямках, щоб наша увага була розсіяна", - прокоментував начальник відділення планування секції S3 бригади "Хартія".
За його словами, здебільшого в російській піхоті – зеки, яких ніхто не навчає. Їх пускають, щоб вони могли хоча б закріпитися десь у лісовому масиві. Але під час атак у російських вояк одна дорога – йти до нас, адже назад вони піти не можуть, бо їх там зустріне своя ж куля. У нас вони ще можуть вижити, коли підійдуть і здадуться у полон.
Читайте також: На Бєлгородщині ситуація для росіян "ахова", – експерт
"Якщо згадати Другу світову війну, то брали тоді не якісним плануванням та доброю підготовкою особового складу, а виключно кількістю живої сили, так росіяни й зараз воюють. А коли ресурс переважає, то він буде працювати. Зараз співвідношення у живій силі, наприклад, 1 до 10, а у такій ситуації оборону тримати дуже важко. Тому ми працюємо з цивільним населенням щодо поповнення бригади "Хартія" та мобілізації, розповідаємо про роботу командирів та якісний військовий вишкіл", – зауважив Андрій Помагайбус.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки