Все вказує на те, що росіяни збили свій вертоліт під Москвою – Defence Express
Фото: Скриншот з відео
У ніч на четвер, 10 квітня, у російському Наро-Фомінську в Московській області, військові країни-агресорки РФ найімовірніше збили свій вертоліт, думаючи, що це український дрон.
До такого висновку дійшли аналітики українського військового порталу Defence Express, проаналізувавши кадри, які з’явилися у Мережі, передає NV, інформує UAINFO.org
«Через низьку якість нічної зйомки доволі складно ідентифікувати літальний апарат, але лопаті, що обертаються та відповідний шум не залишає багато варіантів», — зазначили експерти.
Крім того, ще на одному опублікованому в Мережі відео вертоліт зафіксовано більш чітко, але цивільний чи військовий та якої саме моделі — невідомо. Пояснюючи, чому у вертольота на кадрах світяться лопаті, у DE зазначили, що це через контурні вогні, які встановлені на кінцях лопатей для світового позначення області несучого гвинта.
Аналізуючи, чому росіяни атакували власний літальний апарат, експерти звернули увагу, що по ньому стріляли з кулеметів та, можливо, зенітних установок типу ЗУ-23−2, а не за допомогою зенітно-ракетних комплексів.
«Поясненням цього може бути те, що вогонь по ньому вели не зенітні підрозділи, а військові з території військових частин», — припустили у DE.
Так, у Наро-Фомінську є пункт постійної дислокації 4-ї окремої танкової Кантемирівської дивізії, учбовий центр військової академії ім. Фрунзе, а також військова база паливно-мастильних матеріалів.
«При цьому, з огляду на трасери, вогонь вели всі одночасно», — прокоментували експерти опубліковані відео.
Аналітики також нагадали, що це вже не перший відомий випадок, коли росіяни обстрілюють власні літальні апарати, прийнявши їх за українські далекобійні дрони і висловили припущення, що росіяни навряд визнають факт вогню по своєму вертольоту у Наро-Фомінську.
Пізно ввечері 9 квітня жителі Підмосков'я повідомили у соцмережах про вибух і ймовірне збиття БпЛА.
Очевидці також зафільмували на відео, як російські зенітники намагаються збити об'єкт, схожий на вертоліт.
Раніше Росавіація повідомляла про введення плану Килим у московському аеропорту Внуково. Аеропорт тимчасово призупинив приймання та відправлення рейсів. Обмеження також було введено для аеропорту Калуги.
Українська сторона офіційно не коментувала ці повідомлення.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки