Росіяни показали таємничу крилату ракету: вона може бути особливо небезпечною
На кадрах візиту Дмитра Медведєва на полігон Капустін Яр в Астраханській області було помічено крилату ракету невідомого типу.
Про це повідомляє Army Recognition, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Саме відео опублікували пропагандистські російські ЗМІ. Ракету можна бачити на фрагменті з 00:14 до 00:18.
В першу чергу фахівці звернули увагу на доволі оригінальну форму, через що ракета нагадує американську малопомітну AGM-158 JASSM (Joint Air-to-Surface Standoff Missile). Можна припустити, що російська новинка також є малопомітною, а отже, її перехоплення буде доволі складним завданням.
Вочевидь, ракета має доволі великі розміри, але детальна оцінка ускладнена через те, що новинку можна бачити лише кілька секунд і тільки з одного ракурсу.
Читайте також: Британія змоделювала російську ракетну атаку: The Times пише, що ППО не витримала удару
Деякі українські фахівці вважають, що мова йде про так звану "Бандероль" – зброю, яку росіяни нещодавно почали застосовувати проти України (раніше припускали, що "Бандероль" є дроном).
За даними ресурсу "Полковник ГШ", ракету застосовують переважно по прибережних районах Миколаївської, Одеської області.
"Бандероль" нібито призначена для розміщення на великих безпілотних літальних апаратах, таких як російський "Оріон". Дехто з фахівців припускає, що швидкість ракети може досягати 500 км/год, а вага боєголовки складає приблизно 120-140 кг.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки