Bloomberg: У Трампа вважають угоду з Україною щодо надр зразком для подібних угод з іншими
Фото: https://www.facebook.com/yulia.svyrydenko
Адміністрація Дональда Трампа розглядає угоду з Україною про ресурси як модель для подальших міжнародних угод, що відображає стратегію президента щодо використання ваги зовнішньої політики для забезпечення активів та інвестиційного прибутку за кордоном.
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на американського посадовця, передає "Європейська правда", інформує UAINFO.org.
Високопосадовець Міністерства фінансів США, який у четвер інформував журналістів на умовах анонімності, заявив, що американські посадовці розглядають угоду з Україною як спосіб для американського народу взяти участь в економічному зростанні регіонів, які США зазвичай підтримують за допомогою грантів або позик.
Читайте також: У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про ратифікацію угоди між Україною та США
Посадовець описав угоду, яка охоплює ресурси, включаючи нафту і газ, графіт і алюміній, як таку, що відображає намір Трампа використовувати зовнішню політику для збільшення активів, а не пасивів у балансі США.
Окремо в четвер посланець Трампа в Африці Массад Булос заявив, що США наполягають на укладенні мирної угоди між Конго і Руандою, яка також передбачатиме окремі двосторонні угоди про корисні копалини з кожною з цих країн.
Читайте також: Україна та США підписали угоду про надра
"Це цілком відповідає підходу адміністрації Трампа до дипломатії", – сказав про угоду з Україною Торрі Таусіг, колишній посадовець адміністрації Байдена, який зараз є директором Трансатлантичної ініціативи з безпеки в Атлантичній раді.
"Міністр фінансів заявив, що економічна безпека є національною безпекою, і це, безумовно, відповідає схильності Трампа до укладання угод, а не до дипломатії", – сказав він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки