MENU

РФ формує кулак і з високою ймовірністю завдасть удар по країнах Балтії та Польщі, - Безсмертний

493 0

РФ формує кулак і з високою ймовірністю завдасть удар по країнах Балтії та Польщі, - Безсмертний

Український політик і дипломат Роман Безсмертний в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському зазначив, що на даний час в Російській Федерації немає можливості проводити великі наступальні кампанії

Таку думку він висловив в етері Еспресо, інформує UAINFO.org.

"Перше, що важливо - об'єктивно оцінювати свої можливості й потенціал усіх складових, а також об'єктивно оцінювати можливості ворога, не переоцінюючи і недооцінюючи його. Це найважливіше. На даний час в Російській Федерації немає можливості проводити великі наступальні кампанії. Однак формується угрупування військ на території Білорусі та в сусідніх областях РФ. По цьому явно видно, що тези, які були оголошені президентом України, відповідають дійсності. Ці підрозділи з точки зору їхнього рівня і змісту підготовки, забезпеченості спрямовуються в Балтійському напрямку", - зауважив дипломат.

Читайте також: Путін вірить у великий літній наступ і захоплення хоча б Донецької області, – політолог

На його думку, скорше за все, це той кулак, який з високою ймовірністю за певних обставин буде використовуватися для удару по Балтійських державах і Польщі.

"Про це мова велася давним-давно. Яскраво про це скаже навчання "Захід-2025" - і по легенді, і по тому, що буде відбуватися. Але це не означає, що увага до українського північного напрямку має слабнути", - підкреслив Роман Безсмертний.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини