MENU

В Європі готові платити мігрантам 32 тисячі євро кожному за повернення на батьківщину

374 0

В Євпропі готові платити мігрантам 32 тисячі євро кожному за повернення на батьківщину

Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон заявив про "абсолютну необхідність встановити контроль над міграцією" і запропонував значно збільшити грошову допомогу для мігрантів, які добровільно повертаються на батьківщину. Про це він сказав в інтерв'ю Euronews., інформує UAINFO.org з посиланням на Главред.

За словами Крістерссона, сума виплат зросте з 900 євро до 32 000 євро на одну дорослу людину. Це збільшення становить понад 3400%.

"Ми фактично копіюємо данську модель і значно підвищуємо суму, щоб тим, хто розуміє, що їм краще повернутися додому, було легше це зробити - тим, хто з різних причин не відчуває, що у Швеції у них добре влаштоване життя", - сказав прем'єр.

Пропозицію планують реалізувати з 1 січня 2026 року. Як уточнив Крістерссон, на цей крок його надихнула модель Данії, яка визначила цільову групу в 22 000 осіб.

Читайте також: Переважно це будуть пенсіонери та безробітні: експерт спрогнозував, скільки біженців після війни повернуться в Україну

"Не думаю, що це буде ефективним методом для багатьох людей, але у нас дійсно є проблема з інтеграцією. Якщо люди, які мають законне право залишатися у Швеції, по суті не інтегруються і не цінують шведський спосіб життя, тоді принаймні вони подумають про повернення до країни походження", - заявив він.

Крістерссон також висловив рішучу підтримку регульованій міграційній політиці, зокрема Пакту ЄС про міграцію, і наголосив на неприпустимості того, що особи з відмовою в наданні притулку залишаються в Європі.

"Зараз близько 80% тих, кому відмовлено в наданні притулку, все одно залишаються в Європі. У Швеції це просто неприйнятно. Нам вдалося скоротити цю цифру до приблизно 20%. Тож у нас є абсолютна необхідність взяти міграцію під контроль", - наголосив він.

Прем'єр також зазначив, що ставлення до міграційної політики змінюється по всій Європі, і це може полегшити ухвалення політичних рішень.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини