Норвегія надасть Україні майже $100 млн на підтримку енергетики
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре оголосив про виділення додаткових коштів на забезпечення електроенергією та опаленням України перед зимою.
Про це він сказав під час зустрічі із українським президентом Володимиром Зеленським у Осло 22 жовтня, цитує "Європейська правда", інформує UAINFO.org.
Під час зустрічі із Зеленським Стьоре заявив, що його країна виділяє додаткові 1,5 млрд норвезьких крон (близько $98,3 млн) на забезпечення електроенергією та опаленням України.
"Норвегія надає Україні потужну підтримку і продовжуватиме це робити. Дуже важливо підтримувати тісний діалог з українською владою, щоб підтримка відповідала потребам на місцях в Україні", – наголосив він.
Читайте також: Зеленський прибув з візитом до Норвегії
Також прем’єр Норвегії зазначив, що зараз контакти з Україною є тісними та регулярними, як безпосередньо з президентом, так і з керівниками українського уряду.
"Під час зустрічі [із Зеленським] я представив плани Норвегії щодо подальшої підтримки України до 2026 року. Я вірю, що підтримка України залишиться сильною", – наголосив Стьоре.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки