MENU

Путін готує заміну Герасимову: в АТЕШ дізналися про розборки у Кремлі

395 0

Путін готує заміну Герасимову: в АТЕШ дізналися про розборки у Кремлі

Начальник Генерального штабу ЗС РФ Валерій Герасимов наразі проходить військово-лікарську експертизу в Москві, що вже викликало обговорення про можливу зміну керівництва в російському військовому командуванні.

За інформацією партизанського руху АТЕШ, відомості про проходження Герасимовим медичної комісії надійшли від кількох джерел у російському угрупованні військ "Дніпро", інформує UAINFO.org.

Хоча офіційно експертиза може бути звичайною процедурою, в АТЕШ підкреслюють, що якщо її проходить такий ключовий фігурант, як Герасимов - головний військовий стратег війни проти України та близький соратник диктатора Володимира Путіна - це може свідчити про підготовку до змін у вищому командуванні.

Читайте також: Путіну доповіли про "велику перемогу" у Курській області. Генштаб ЗСУ спростовує

За словами джерел, у колах офіцерів уже ведуться неофіційні розмови про можливих кандидатів на заміну Герасимову. Серед згадуваних фігур - командувач Повітряно-десантними військами генерал Теплинський і глава Центрального військового округу генерал Мордвічев.

Партизани уточнюють, що поки що ці дані не підтверджено, проте підкреслюють: у таких колах рідко поширюють чутки без підстав.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини