Зеленський зустрівся з Малюком і розкрив деталі масованої атаки на аеродроми РФ
Президент України Володимир Зеленський назвав сьогоднішнє масоване ураження російської авіації найбільш далекобійною операцією країни за час війни.
Він опублікував у своєму Telegram-каналі фотографії, зроблені під час доповіді голови Служби безпеки України Василя Малюка, інформує UAINFO.org.
Президент подякував йому за успіх та доручив поінформувати суспільство про деталі та результати операції, які можуть бути оприлюднені.
За словами Зеленського, від початку планування до ефективної реалізації операції пройшов рік, шість місяців та дев’ять днів. Людей, які її готували, вчасно вивели з російської території:
Читайте також: СБУ проводить масштабну спецоперацію: у Росії на авіабазах масово палають бомбардувальники
"Звісно, не все можемо зараз розказати, але це українські дії, які точно будуть у підручниках історії. Україна захищає себе, і цілком справедливо - ми робимо все, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни. Росія цю війну почала, Росія повинна її закінчити. Слава Україні!".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки