Росіяни знайшли метод боротьби з дронами ЗСУ - ISW
Російські військові випадково виявили ефективний та дешевий засіб боротьби з українськими дронами на оптоволокні.
Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.
Тут кажуть, що військові блогери РФ опублікували відео, на якому, як зазначається у їхньому повідомленні, видно, як російський квадрокоптер Mavic використовує свої пропелери для перерізання оптоволоконного кабелю українського дрона.
Читайте також: Високотехнологічна зброя Заходу втрачає перевагу перед масою дронів: в РНБО розповіли про нові реалії на полі бою
Один з оглядачів стверджував, що російські війська випадково виявили цей контрзахід проти українських оптоволоконних дронів і з того часу почали використовувати цей підхід у великих масштабах.
Зауважимо, що на озброєнні ЗСУ також є квадрокоптери Mavic, а російські дрони на оптоволокні дошкуляють Силам оборони вже тривалий час. І можемо констатувати, що російське "відкриття" давно відоме укранським військовим.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки