MENU

Усик запросив Трампа пожити у себе вдома під російськими обстрілами

338 0

Усик запросив Трампа пожити у себе вдома під російськими обстріламиФото: Instagram

Український чемпіон вважає, що це може допомогти президенту США краще зрозуміти ситуацію.

Український чемпіон світу з боксу Олександр Усик запропонував президенту США Дональду Трампу приїхати в Україну і пожити під обстрілами з боку Росії. Про це боксер заявив в інтерв'ю BBC Sport, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.

"Я раджу президенту США Дональду Трампу приїхати в Україну і тиждень пожити в моєму будинку. Усього тиждень. Я надам йому своє житло, будь ласка. Нехай поживе в Україні та подивиться, що відбувається щоночі. Летять бомби та ракети над моїм будинком. Щоночі", – сказав Усик.

Читайте також: "Ти надихнув мільйони",- Усик відреагував на завершення кар'єри Ломаченком

При цьому боксер не знає, чи могло б це вплинути на президента США: "Не знаю. Може, зрозуміє, а може й ні. Українці гинуть. Це не тільки військові, а й діти, жінки, бабусі та дідусі. Для мене це важко. Це моя країна".

Усик повернеться на ринг 19 липня в Лондоні на арені "Вемблі" і вдруге зустрінеться з британцем Даніелем Дюбуа. Переможець стане абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі. Українець може завоювати звання короля цього дивізіону вже вдруге.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини