Вдаримо по кожній цілі режиму аятол, - Нетаньягу анонсував нові атаки на Тегеран
Незабаром літаки Військово-повітряних сил Ізраїлю здійснять атаки на столицю Ірану — Тегеран. Про це у суботу, 14 червня, повідомив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
«Найближчим часом ви побачите літаки ВПС Ізраїлю в небі Тегерана — ми завдамо ударів по кожному об'єкту та кожній цілі режиму аятол», — сказав він.
Нетаньягу також зазначив, що Ізраїль завдав значних ударів по ядерних об'єктах Ірану під час авіаударів, проведених протягом останніх двох днів.
«Ми також завдали ударів по команді старших науковців, які керують цими проєктами», — зазначив він, додавши, що ці удари відтермінували розвиток ядерної програми Ірану на кілька років.
Прем'єр також звернув увагу на серйозну загрозу з боку іранських балістичних ракет, які, за його словами, є ще одним інструментом Ірану для спроби знищення Ізраїлю.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки