Половина партії неякісна: у Фінляндії викрили шахрайство з бронежилетами для ЗСУ
У Фінляндії поліція підозрює компанію в шахрайстві з обтяжувальними обставинами. Компанія постачала бронежилети українській армії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу поліції Фінляндії, інформує UAINFO.org.
За даними відомства, фінська компанія уклала контракт на суму близько 5,7 млн євро з Міноборони України. Згідно з контрактом, компанія повинна була поставити 10 000 бронежилетів українській армії.
Як з'ясували слідчі, є підстави підозрювати, що якість поставлених армії 5000 бронежилетів не відповідала контракту.
Читайте також: Генпрокуратура Литви доручила перевірити бізнес-зв'язки прем'єра країни
"Попереднє розслідування розпочалося наприкінці 2023 року на підставі запиту про правову допомогу від України. Здійснювалася тісна співпраця з українською владою для розслідування справи", - розповів керівник розслідування, кримінальний інспектор Мікко Лааксонен.
Відповідальна особа фінської компанії підозрюється в скоєнні шахрайств, розкрадання і відмивання грошей з обтяжуючими обставинами. Двоє осіб були взяті під варту в ході попереднього розслідування.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки