"Вкрай недружній крок": експерт назвав найбільшу проблему від зупинки постачання зброї США Україні
Це відбувається на тлі посилення Росією обстрілів, зауважив Денис Попович.
Призупинення постачання США зенітних ракет і низки боєприпасів до України – вкрай недружній крок від Вашингтона на тлі посилення російських обстрілів. Зокрема балістикою та "Кинджалами". Про це в етері "Radio NV" розповів військовий оглядач Денис Попович, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Якщо ми кажемо про ракети Patriot, то це найкращий засіб для балістики. Це вже не вперше, коли вони призупиняють постачання критично важливих засобів протиповітряної оборони (ППО). Вперше це було на початку березня. Тоді це розцінювалося як тиск на Україну. Зараз вдруге ми бачимо повторення, хіба що розвіддані вони не припинили постачати", – сказав Попович.
Читайте також: США призупинили постачання ракет ППО та інших боєприпасів в Україну, – Politico
Він припустив, що рішення Пентагону може бути повʼязане з кампанією на Близькому Сході, де США активно постачали деякі види озброєння Ізраїлю.
"Але нам від цього не легше. Зараз важко сказати, як ми виходитимемо з цієї ситуації. Чи буде поновлення цих постачань, в який спосіб вдасться їх досягнути. Але на тлі посилення обстрілів, зокрема те, що нас позбавляють ракет ППО Patriot – це вкрай недружній крок", – додав Попович.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки