Археолог стверджує, що знайшов легендарну Атлантиду поруч з Іспанією
Археолог Майкл Доннеллан заявив, що легендарна Атлантида нарешті знайдена — лише за 3,2 кілометра від узбережжя Кадіса, Іспанія.
Під час виступу на конференції Cosmic Summit у Північній Кароліні він представив підводні зйомки та фрагменти майбутнього документального фільму, де видно гігантські кам’яні стіни та руїни на морському дні. Про це пише Daily Mail, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Протягом восьми років Доннеллан разом із командою досліджував узбережжя Кадіса за допомогою сонара та лідара. Вони виявили довгі лінійні структури, що формували концентричні кільця — за його словами, це залишки стародавніх міських стін заввишки понад шість метрів.
Читайте також: Таємниці фараона: як помер Рамзес II та чому його 100 дітей не воювали за трон
За словами археолога, зовнішні стіни зазнали найбільших руйнувань, наче їх вразило цунамі, а внутрішні — зміщені та частково зруйновані. Всередині знайшли мережу каналів і прямокутні руїни, які Доннеллан пов’язує з храмом Посейдона з описів Платона.
Археолог переконаний: знайдене відповідає античному опису Атлантиди, що існувала понад 11 600 років тому. Розміри затонулого міста, за його словами, співпадають із вказаними Платоном — близько 548 на 365 кілометрів, що можна порівняти з площею сучасної Невади.
Читайте також: Археологи знайшли у Єгипті унікальну гробницю, в якій було поховано одразу 11 людей
На підводних зйомках команда зафіксувала масивні прямокутні камені завдовжки до 2 метрів, обвалені стіни та канали. Доннеллан наполягає, що стиль кладки не відповідає ні римському, ні венеційському періоду — а отже, знахідка може бути значно старшою.
За словами археолога, вони обстежили лише чверть площі міста, але навіть цього достатньо, щоб побачити залишки давніх споруд і прямокутну центральну платформу, орієнтовану за сторонами світу, як це описував Платон.
Доннеллан сподівається, що його відкриття змусить наукову спільноту по-новому поглянути на міф про Атлантиду й визнати його реальним фрагментом давньої історії людства.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки