Масована атака РФ на Київську область тривала майже 10 годин: спалахнули пожежі, пошкоджені житлові будинки
У Київській області внаслідок масованої атаки РФ зафіксовані пошкодження у чотирьох районах.
Як повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник, майже 10 годин тривала масована нічна атака ворога на Київщину. Проти мирних населених пунктів ворог застосував ударні дрони та ракети, інформує UAINFO.org.
"На жаль є постраждалий. У Обухівському районі поранення отримав чоловік 51 року. Він госпіталізований в місцеву лікарню.
Наслідки ворожої атаки фіксуємо у 4 районах області.
Читайте також: Нічна атака ракетами та БПЛА: у Києві двоє загиблих та багато постраждалих. ФОТО
У Броварському районі пошкоджені приватні будинки та господарчі споруди. У них вибиті вікна та двері, посічені фасади. Ще в одному приватному будинку унаслідок ворожої атаки сталося пожежа. Загорання ліквідовано. Пошкоджено два автомобіля. Кількість пошкоджених будинків уточнюється.
У Вишгородському районі ліквідована пожежа гаражного приміщення.
У Бориспільському та Обухівському районах також виявлені пошкоджені приватні будинки.
Оперативні групи продовжують роботи з фіксації наслідків ворожої атаки. Кількість пошкоджених обʼєктів може збільшитися", - розповів Микола Калашник.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки