Ердоган хоче влаштувати зустріч Путіна й Трампа у Стамбулі
Фото: скриншот з відео
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що хоче влаштувати зустріч американського лідера Дональда Трампа та очільника Кремля Владіміра Путіна.
Про це він сказав під час пресконференції, передає Anadolu, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".
Читайте також: Пєсков розповів, чи можлива зустріч Путіна й Зеленського у серпні
У п’ятницю, 25 липня, Ердоган прокоментував переговори між Росією та Україною. У контексті цього, він зазначив, що Туреччина хоче влаштувати зустріч Трампа та Путіна у Стамбулі.
Читайте також: У Кремлі заявили, що хочуть, аби США тисли на Україну для продовження переговорів з РФ
"Цього тижня ми докладатимемо зусиль, аби провести переговори з Путіним і Трампом та з'ясувати, чи зможемо зібрати цих лідерів разом у Стамбулі", – заявив Ердоган.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки