MENU

Кількість цивільних жертв в Україні сягнула трирічного максимуму, - представник ООН

117 0

Кількість цивільних жертв в Україні сягнула трирічного максимуму, - представник ООН

Від початку 2025 року кількість жертв серед цивільного населення України внаслідок російських ударів сягнула найвищого рівня за останні три роки. Про це повідомив помічник генсека ООН у справах Європи, Центральної Азії та Північної і Південної Америки Мирослав Єнча, інформує UAINFO.org з посиланням на "Укрінформ".

За його словами, за останній місяць щоденні обстріли України з боку РФ тільки посилилися. Він підкреслив, що окупанти завдають катастрофічної шкоди цивільному населенню.

Єнча під час засідання Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку розповів, що в червні 2025 року кількість жертв серед цивільного населення України досягла піку за три роки. За першу половину цього року було вбито і поранено 6754 людини.

Читайте також: Дніпро всю ніч здригався від вибухів: багато пожеж, є влучання в елітний "хмарочос"

"Останніми тижнями під особливо потужними ударами опинилися Київ та історичне портове місто Одеса. Атаки із сотнями дронів і десятками ракет відбуваються щодня", - поділився представник ООН.

Єнча визнав, що зараз в Україні немає безпечного місця. Він підкреслив, що Росія атакує і західні регіони країни.

За даними ООН, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні загинули щонайменше 13 580 цивільних осіб, серед яких 716 дітей. Ще 34 115 осіб дістали поранення.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини