MENU

В Індії викрили фальшиве "посольство": чоловік обіцяв роботу за кордоном

76 0

 В Індії викрили фальшиве "посольство": чоловік обіцяв роботу за кордоном

В Індії правоохоронці викрили фальшиве "посольство", яке працювало з орендованого житлового будинку неподалік Нью-Делі, інформує UAINFO.org з посиланням на РБК-Україна та CNN.

Старший офіцер поліції Сушил Гуле зі спеціального оперативного підрозділу штату Уттар-Прадеш на півночі Індії розповів, що підозрюваний видавав себе за посла та нібито обманював людей, обіцяючи їм роботу за кордоном.

За даними поліції, 47-річний Харшвардхан Джайн стверджував, що діяв як радник або посол у таких організаціях, як "Себорга" або "Вестарктика".

За словами Гуле, поліція виявила кілька підроблених фотографій, на яких Джайн зображений зі світовими лідерами, а також підроблені печатки Міністерства закордонних справ Індії та майже трьох десятків країн.

Він також сказав, що Джайна підозрюють у незаконному відмиванні грошей через фіктивні компанії за кордоном. Йому також висунуто звинувачення у:

  • підробці документів,
  • видаванні себе за іншу особу,
  • зберіганні підроблених документів.

Поліція вилучила чотири автомобілі з підробленими дипломатичними номерами та майже 4,5 мільйона індійських рупій, що еквівалентно 52 095 доларів, та інші іноземні валюти готівкою з орендованого Джаїном приміщення, яке було прикрашене міжнародними прапорами кількох країн.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Каріна Левицька


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини