MENU

Вже не 50 днів: Трамп скоротить термін ультиматуму Путіну

291 0

Вже не 50 днів: Трамп скоротить термін ультиматуму ПутінуФото: Скриншот з відео, мережа Х 

Президент США Дональд Трамп, який дав російському диктатору Володимиру Путіну 50 днів, аби той уклав мирну угоду з Україною, зробив нову заяву. Він сказав, що вже розчарований діями Путіна і готовий скоротити цей строк.

Як повідомляє РБК-Україна, про це Трамп заявив перед зустріччю з премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, інформує UAINFO.org.

Трамп заявив, що домовленості для припинення війни "досягали вже неодноразово", але потім Путін їх порушував "обстрілами України".

"Ми багато разів думали, що ми це врегулювали, а потім президент Путін виходить і починає запускати ракети по якомусь місту, такому як Київ, і вбиває багато людей...Тож побачимо, що буде", - сказав він.

Президент заявив, що збирається зменшити дедлайн ультиматуму, який він оголосив Росії для завершення війни.

"Я розчарований президентом Путіним... Я скорочу ті 50 днів, які я йому дав, до меншої кількості, бо думаю, що вже знаю відповідь на питання, що станеться", - сказав Трамп.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ірина Глухова, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини