MENU

Мединський заявив, що Україна "відмовилася" від обміну полоненими: у ЦПД спростували

91 0

Мединський заявив, що Україна "відмовилася" від обміну полоненими: у ЦПД спростували

Голова російської делегації на переговорах Володимир Мединський заявив, що третій великий обмін полоненими не розпочався нібито через "відмову України від 1000 полонених". Однак це чергова маніпуляція ворога

Про це у Telegram повідомляє Центр протидії дезінформації РНБО України з посиланням на російські ЗМІ, інформує UAINFO.org.

Сьогодні у російських ЗМІ почала з'являтися інформація, що нібито "Київ лише вибірково забирає запропонованих Росією на обмін військовополонених".

Ворожі пропагандисти стверджують, що Україна буцімто вже відмовилася від 1000 військовополонених ЗСУ.

Читайте також: "Таємні вибори президента України" в Альпах: ГУР попередило про інформаційну операцію Кремля

Таку фейкову заяву зробив і Мединський.

За його словами, третій великий обмін полоненими з Україною "ще не розпочався через відмову Києва".

Також у мережі з'явилося фейкове "звернення" нібито від імені українських військовополонених, у якому йдеться про "виключення окремих осіб зі списків на обмін".

У ЦПД спростували черговий фейк Росії, заявивши, що це продовження російської кампанії щодо дискредитації обмінів.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Україна наполягає на обміні за принципом "всіх на всіх". Росія ж намагається дискредитувати процес і уникнути такого формату обміну полоненими", - наголосили у Центрі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини