MENU

Синоптик Наталка Діденко розповіла, якою завтра буде погода 

52 0

Синоптик Наталка Діденко розповіла, якою завтра буде погода Фото: Марсель Солодкий 

"І сьогодні, і завтра, і післязавтра, і до кінця тижня над Україною - антициклон. А це означає, що будь-які серйозні чи й легковажні дощі малоймовірні", - про це написала синоптик Наталка Діденко, інформує UAINFO.org

"Тому повсюди в Україні - мало хмар, переважно біленькі щокастенькі кумулюси, або й взагалі без хмар, багато сонця, замало вологи, словом, без опадів.

Температура повітря завтра, 13-го серпня, в Україні протягом дня коливатиметься в межах +24+28 градусів, у південній частині та на Закарпатті +28+30 градусів.

У Києві у середу очікується суха сонячна погода з температурою повітря вночі близько +15, вдень близько +25 градусів.

Так і буде до кінця тижня, а в неділю та понеділок ще й посилиться спека.

Проте, на щастя, нічна температура повітря вже навряд чи підніматиметься вище +20 градусів, хіба місцями в південній частині", - завершила синоптик.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини