"Командування окупантів ввело їх в оману": на Покровському напрямку продовжують ліквідовувати російський прорив
Росіяни чинять запеклий спротив, у полон ніхто не здається.
На Покровському напрямку продовжують ліквідовувати наслідки прориву росіян до Добропілля. Своєю чергою, окупанти підтягують резерви та намагаються активно протидіяти Силам оборони. Про це в ефірі "Армія TV" розповів Віталій П’ясецький, головний сержант 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», інформує UAINFO.org з посиланням на АрміяInform.
Читайте також: "Ворожа літня кампанія у самому розпалі. Ситуація залишається досить непростою", – Трегубов
За його словами, операція ще триває. Підрозділи бригади активно ліквідовують наслідки прориву. Тривають жорсткі бої. У полон росіяни здавалися лише під час зачистки села Грузьке, коли їх вдалося застати зненацька. А от в селі Веселому, де бригада атакувала, застосовуючи роботизовані наземні комплекси й танки, ворог намагався маневрувати та контратакувати. Проте за допомогою ударних дронів був ліквідований.
«Наскільки ми розуміли з перехоплень, командування цих груп, які намагалися зайти десь там у фланг, вводило в оману своїх підлеглих. Говорило, що там ваші товариші, вони вас чекають, йдіть на прорив. А по факту їх кинули як м’ясо», — розповів головний сержант 93 ОМБр «Холодний Яр».
Читайте також: Схоже на повне оточення окупантів: військовий про наслідки спроб ворожого прориву біля Покровська
Зараз росіяни підтягують резерви, намагаються виявити наші злітно-посадкові майданчики БПЛА, як ударних, так і розвідувальних, знайти наші вогневі засоби та уразити їх.
«Тобто не можна сказати, що ворог змирився з втратою цього виступу. Він все-таки намагається протидіяти. В мене було враження, що зараз, коли ворог побачить танки й піхоту, дуже швидко відкотиться. Ні, вони чинили доволі запеклий спротив. У полон ніхто не здавався», — зазначив Віталій П’ясецький.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки