MENU

США закликали Росію просуватися до миру з Україною, інакше будуть санкції, - The Guardian

23 0

 США закликали Росію просуватися до миру з Україною, інакше будуть санкції, - The Guardian

США пригрозили Росії санкціями, якщо та не буде просуватися до миру з Україною. Таке попередження було надіслано Москві під час екстреного засідання Ради безпеки ООН у п'ятницю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian, інформує UAINFO.org

Зустріч Радбезу ООН, як розповідає The Guardian, була скликана після масштабного обстрілу Києва, жертвами якого стали понад 20 людей. Радник-посланник місії США Джон Келлі заявив на зустрічі, що такі удар "ставлять під сумнів серйозність прагнення Росії до миру", і зажадав, щоб Росія їх припинила.

Читайте також: Пєсков видав нову заяву про продовження війни

Крім того, Келлі сказав, що російський диктатор Володимир Путін має зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. А також, за даними The Guardian, повторив попередження президента США Дональда Трампа про те, що проти Росії можуть запровадити санкції, якщо війна продовжиться.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Дмитро Левицький, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини