Завтра, 3-го вересня, в Україні повсюди очікується суха сонячна погода, – Наталка Діденко
Фото: Марсель Солодкий
"На захід та на схід від України гуляють вологі атмосферні фронти. А Україна належить і належатиме завтра області високого атмосферного тиску, антициклону! Ось на карті погляньте, як таким широким язиком поширюється суха повітряна маса!", - про це у Фейсбуці пише синоптик Наталка Діденко, інформує UAINFO.org.
"Тому завтра, 3-го вересня, повсюди в Україні очікується суха сонячна погода.
Температура повітря найвищою передбачається у південній частині та в західних областях України, +29+33 градуси.
На півночі, у центрі та на сході +24+29 градусів.
Трохи свіжішим буде повітря на Сумщині, Чернігівщині та Харківщині, +22+25 градусів.
У Києві в середу буде багато сонця, багато сухої погоди, листочки бідні аж скручуються в парку без дощу, протягом дня завтра до +24+26 градусів. У нічні години - вже не липень, дихаємо вільно, спокійно, спимо комфортно. якщо нечисть не заважає гупанням, температура повітря вночі +13+17 градусів.
Дуже суха погода й надалі триватиме, дощів або нема, або не багато, сонце припікатиме, лише вночі буде зрозуміло, що осінь вже прийшла.
Молоде бабине літо якесь ніби й не бабине, гаряче і яскраве. Це вже у кого який характер, буває. Я знаю таких поважно старших жінок, що заткнуть за пояс не одну молодицю чи дівчину характером, цікавістю до життя, активністю, дієвістю та оптимізмом. Таке й в нас молоде бабине літо!", - завершує синоптик.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки