"Змусьте Путіна боятися": Зеленський закликав Трампа вжити "рішучих заходів"
Фото: скриншот з відео
Сполучені Штати мають рішучіше натиснути на російського диктатора Володимира Путіна і запровадити потужний пакет санкцій проти Росії.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю лідера Sky News, інформує UAINFO.org.
Зеленський також закликав лідера США вжити "рішучих особистих заходів", щоб "зупинити Путіна", після того, як Дональд Трамп закликав союзників по НАТО припинити купувати російську нафту і ввести мита на Китай, щоб чинити тиск на Москву.
Читайте також: Путін намагається обдурити США та відтермінувати санкції, – Зеленський
"Я вважаю, що США достатньо сильні, щоб приймати самостійні рішення. Я вважаю, що Дональд Трамп може надати нам системи ППО в необхідній кількості, і у США їх достатньо", - сказав він.
Президент також упевнений, що США можуть застосувати достатньо санкцій для шкоди російській економіці, а Трамп має достатньо сили, щоб змусити Путіна боятися.
"Європа вже ввела 18 пакетів санкцій проти Росії. І тепер не вистачає тільки потужного пакету санкцій з боку США", - сказав Зеленський.
Читайте також: Зеленський про дрони РФ у Польщі: Путін перевіряє, на що готове НАТО, і посилає сигнал щодо України
Глава держави додав, що під час недавнього саміту Трампа і Путіна на Алясці, пан Трамп "багато дав Путіну" і переконаний, що "йому слід було б заплатити за це більше".
"Я вважаю, що якби це була тристороння зустріч (за участю України. - ред.), ми б домоглися якогось результату", - додав Зеленський.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Валерій Савицький, РБК-Україна
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки