Рятувальники потрапили під повторний ракетний удар під час ліквідації наслідків обстрілу на Полтавщині
Полтавщина опинилася під масованим комбінованим ударом росіян: у ніч проти 3 жовтня на регіон летіли ракети та БпЛА, передає ДСНС України, інформує UAINFO.org.
"Рятувальники ДСНС потрапили під повторний ракетний удар під час ліквідації наслідків обстрілу. Пошкоджений пожежний автомобіль. На щастя, надзвичайники не постраждали.
Загалом через влучання та уламки в області пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури, промислові підприємства та приватні домогосподарства. У кількох громадах вибиті вікна, пошкоджені покрівлі та лінії електропередач.
Понад 140 рятувальників та більше ніж 40 одиниць техніки були задіяні на місцях ударів. Усі пожежі ліквідовані", - зазначено в повідомленні ДСНС.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки