Продавали російську "трофейну" зброю: правоохоронці затримали дев'ять торговців
СБУ, ДБР та Нацполіція затримали ще дев'ять ділків, які намагалися налагодити нелегальний продаж «трофейної» зброї в Україні.
Як повідомили в СБУ, Служба безпеки, Державне бюро розслідувань та Національна поліція запобігли новим спробам налагодити незаконний продаж «трофейної» зброї та боєприпасів в Україні, інформує UAINFO.org.
За результатами комплексних заходів затримано девʼятьох ділків, які торгували засобами ураження, що були нелегально вивезені з прифронтових районів та зон бойових дій.
Серед вилученого у зловмисників – російські гранатомети, автомати Калашникова та великокаліберні боєприпаси для стрілецького озброєння.
Читайте також: СБУ затримала агента ФСБ, який передавав росіянам координати ППО та аеродромів на Київщині та Полтавщині
"Так, на Дніпропетровщині затримано чотирьох фігурантів, які намагалися підпільно продати арсенал автоматичної зброї та бойових гранат.
В Одеській області викрито ще чотирьох торговців зброєю. Серед них – 33-річний кримінальник, який перебуває в СІЗО за наркоторгівлю.
За матеріалами справи, зловмисник залучив спільника «на волі», щоб продати у місті «трофейні» гранатомети.
Також викрито 23-річного рецидивіста, мешканця Подільського району Одещини, який раніше вчиняв крадіжки, а зараз намагався збути партію російських гранат.
Читайте також: СБУ затримала в Одесі працівницю банку, яка "зливала" до ФСБ персональні дані військових клієнтів фінустанови
Крім того, затримано 46-річного уродженця Волині, який намагався продати автомат, гранати та бойові набої, привезені з Херсонщини.
На Житомирщині співробітники СБУ та ДБР затримали 42-річного контрактника з військової частини, який за гроші пропонував «замовникам» вивезти з підрозділу арсенал боєприпасів", - йдеться у повідомленні.
Наразі всім фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 7 років тюрми.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки