MENU

Маємо глухий кут, вихід з якого навіть не проглядається: політолог прокоментував ситуацію з "мирним планом"

139 0

Маємо глухий кут, вихід з якого навіть не проглядається: політолог прокоментував ситуацію з "мирним планом"

Україна опинилася у глухому куті: фінансування на 2026 рік залишається під питанням, а постачання зброї, зокрема систем ППО зі США, поки що невизначене.

Вихід із цієї ситуації навіть не проглядається, а європейські партнери поки що не пропонують рішень. Про це в ефірі "Еспресо" сказав доктор історичних наук, політолог, керівник аналітичного центру "Ділова столиця" Вадим Денисенко, інформує UAINFO.org.

"Наразі базова позиція США співпадає з базовою позицією росіян щодо того, що Україна має вийти з Донбасу. Тобто це ключова точка, з якої Трамп починав переговори в Овальному кабінеті. На жаль, це базова точка, яку Трамп вважає відправною у переговорному процесі", - зауважив Денисенко.

За словами політолога, сьогодні ми перебуваємо в глибокому тупику, який, на жаль, на відміну від лютого 2025 року, у грудні 2025 має значно гірші параметри. І ці параметри полягають у тому, що є два знаки запитання, на які не існує відповіді.

"Перше - фінансування України у 2026 році. До березня у нас є гроші, а після березня починаються серйозні фінансові проблеми.

Друге питання - чи буде постачатися зброя зі США, і перш за все це стосується ППО. Тому сьогодні ми маємо глухий кут, вихід із якого, на жаль, навіть не проглядається, і тут європейці поки що просто розводять руками", - наголосив Денисенко.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини