MENU

Трамп оголосив "терористичним" режим Мадуро й анонсував блокаду танкерів, які перевозять венесуельську нафту

57 0

Трамп оголосив "терористичним" режим Мадуро й анонсував блокаду танкерів, які перевозять венесуельську нафтуФото: Скриншот з відео, мережа Х

Президент США Дональд Трамп 16 грудня заявив, що оголосив "терористичним" режим венесуельського диктатора Ніколаса Мадуро та запровадить "блокаду" підсанкційних танкерів, що возять венесуельську нафту.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він заявив у своїй соцмережі Truth Social, інформує UAINFO.org

Трамп заявив, що режим Мадуро проголошено іноземною терористичною організацією "за крадіжку наших активів і багато інших причин, включно з тероризмом, наркоторгівлею і контрабандою людей".

Також анонсував "тотальну блокаду" підсанкційних танкерів, що прямують з чи до портів Венесуели. 

"Венесуела повністю оточена найбільшою армадою, яку будь-коли в своїй історії збирали США. Вона ставатиме тільки більшою, і шок для них буде чимось небаченим – доки вони не повернуть США усю нафту, землю та інші вкрадені у нас активи", – заявив Трамп. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Європейська правда


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини