Навроцький назвав візит Зеленського до Варшави поганою новиною для РФ
Фото: Скриншот з відео
Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що візит українського колеги Володимира Зеленського став гарною новиною для Варшави і Києва і поганою – для Москви.
Про це він сказав під час пресконференції із Зеленським у Варшаві у п'ятницю, повідомляє "Європейська правда", інформує UAINFO.org.
Навроцький нагадав, що Зеленський прибув до Варшави на його запрошення.
"Візит пана Володимира Зеленського до Варшави є доброю інформацією для Польщі, для Варшави та Києва та всього нашого регіону, але поганою новиною для Російської Федерації, бо є доказом того, що у стратегічних питаннях, в питаннях безпеки Польща, Україна, країни регіону є разом", – сказав Навроцький.
Він заявив, що поділяє з Зеленським спільне бачення Росії як неоімперіальної пострадянської держави, яка загрожує Європі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
