Вперше з часів Фукусіми. Японія наблизилась до перезапуску найбільшої у світі АЕС

Японія зробила крок до перезапуску атомної електростанції Касівадзакі-Каріва — найбільшої у світі за встановленою потужністю, причому такий перезапуск відбудеться вперше з часів аварії на АЕС Фукусіма-1 в 2011 році.
Про це повідомляє Reuters, передає NV, інформує UAINFO.org.
Губернатор регіону Ніїґата, де розташована станція Касівадзакі-Каріва, Хідейо Ханадзумі заявив на пресконференції в п’ятницю, що дав зелене світло на частковий перезапуск.
У планах — відновлення роботи реактора № 6 Касівадзакі-Каріва, а потім — і реактора № 7. Перезапуск реактора № 6 попередньо запланований на 20 січня, уточнює японський мовник NHK.
Відновлення роботи АЕС Касівадзакі-Каріва є частиною плану реконструкції бізнесу комунальної компанії Tokyo Electric Power Company (TEPCO).
Японія наказала зупинити всі реактори своїх атомних електростанцій після аварії на АЕС Фукусіма-1 у березні 2011 року. Аварію спричинили потужний землетрус і цунамі.
Після тієї катастрофи були закриті 54 японські атомні електростанції, включно із Касівадзакі-Каріва. Як повідомляє CNN, АЕС в префектурі Ніїґата буде першою, яка знову відкриється під управлінням TEPCO (саме ця компанія керувала і станцією Фукусіма-1).
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
