MENU

Росіяни не знижують тиск на фронті перед святами, – військовий

26 0

Росіяни не знижують тиск на фронті перед святами, – військовий

Російські підрозділи не знижують інтенсивність бойових дій, навіть попри наближення різдвяно-новорічних свят.

Про це в ефірі "Ми-Україн" заявив командир підрозділу TERRA у складі 3-го армійського корпусу (раніше 3ОШБр) Микола Волохов, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Раптовий прорив малоймовірний: Росія не здатна відновити механізовані маневри на фронті, – ISW

За його словами, складається враження, що противник намагається за будь-яку ціну зафіксувати хоча б мінімальний результат на фронті. Така тенденція спостерігається не лише на Харківщині, де діє 3-й армійський корпус, а і на інших напрямках.

Читайте також: Українські воїни відійшли з Сіверська, - Генштаб

"Є велике сподівання, що коли все підмерзне, туманів має бути менше, і у ворога буде менше можливостей діяти малими штурмовими групами. Ну і з одного флангу у 3 армійського корпусу річка Оскіл, яку ворог намагається форсувати, а з іншого боку це Лиман. Лиман - це, фактично, ключ до тої частини Донецької області, яку ми все ще контролюємо", - зазначив Волохов.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини