Додому зможе потрапити лише на човні: Кріштіану Роналду купив дві розкішні вілли на острові в Червоному морі

Знаменитий футболіст купив дві розкішні вілли на острові в Червоному морі.
Нападник збірної Португалії та саудівського Аль-Насра нещодавно зізнався, що вже доларовий мільярдер. Тому легко може собі дозволити дорогі покупки, приміром, літак, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Цього разу Роналду купив дві вілли в комплексі Nujuma на одному з ексклюзивних острівних курортів Червоного моря. Острів розташований за 26 кілометрів від материка і належить Саудівській Аравії, повідомляє Red Sea Global.

Роналду купив дві вілли: трикімнатну — для сімейного відпочинку, і двокімнатну — для усамітненого перебування. Дістатися до себе додому Кріштіану може тільки на човні або гідролітаку. Загальна вартість покупки склала близько 8 мільйонів євро.

«З першого візиту ми з Джорджиною відчули особливий зв’язок із цим островом і його природною красою. Це місце, де ми відчуваємо спокій. Тепер, маючи тут дім, ми можемо проводити час із сім'єю в цілковитій приватності та гармонії», — прокоментував покупку Роналду.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
