MENU

Венс візьме участь у переговорах Данії та США щодо Гренландії

17 0

Венс візьме участь у переговорах Данії та США щодо ГренландіїФото: скриншот з відео

Американський віцепрезидент Джей Ді Венс приєднається до переговорів представників Данії й США щодо Гренландії, які відбудуться цього тижня у Вашингтоні.

Про це розповів міністр закордонних справ Данії Ларс Льокке Расмуссен, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DR, інформує UAINFO.org.

У середу Расмуссен і міністерка закордонних справ Гренландії Вівіан Мотцфельдт зустрінуться з держсекретарем США Марко Рубіо у Вашингтоні.

Однак, за словами очільника МЗС Данії, Венс також висловив бажання взяти участь у зустрічі і навіть прийняти її. Тому переговори відбудуться в Білому домі.

Своєю чергою міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен зустрінеться з генеральним секретарем НАТО.

Зустріч відбудеться в понеділок у Брюсселі, на ній також буде присутня міністерка закордонних справ Гренландії.

Поульсен зазначив, що тепер буде "продовжено роботу" над питанням про більшу і постійну присутність данських збройних сил у Гренландії за участю інших країн НАТО.

"Як і у 2025 році, коли ми бачили, як інші країни брали участь у навчальних заходах у Гренландії, так і у 2026 році ми побачимо це як чітку реакцію на виклики, що стоять перед Арктикою", – сказав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини